Zaproszenia ślubne a kolory – trendy na 2011

Kolorystyka uroczystości weselnej jest kluczem do tworzenia prawdziwej atmosfery oraz klimatu niezapomnianych chwil, które będziemy pamiętać do końca życia. Podobnie jest z zaproszeniami na ślub, które w obecnym sezonie, zgodnie z modą, powinny współgrać z całą oprawą ślubu.

zaproszenia - kolory
Kluczem do wyboru modnego zaproszenia ślubnego jest znajomość kolorów, które w roku 2011 będą na topie (powyżej zamieszczono paletę barw). W poniższym artykule pokażemy Państwu na jakie kolory warto zwrócić uwagę.

Rok 2011 poniekąd będzie kontynuacją kolorystyki z poprzedniego sezonu – chociaż w bardziej rozbudowanej formie. Nadal modne będą kolory minerałów (różne odmiany szarości, czyli miedziany, czy żwirowy), ziemi (brązy) oraz kolory „morza” (morski, seledynowy itp.)

Pary, które będą brały ślub wiosną i latem na pewno powinny zainteresować się odważnymi kompilacjami żółci i zieleni, które doskonale łączą się z motywami kwietnymi (tak modnymi w sezonie 2011). Jesień w zaproszeniach powinna oznaczać kolorystykę bardziej agresywną (na topie będą odcienie purpury), zima zaś bogata będzie w szarości oraz granaty.

Jak co roku bardzo ważnym kolorem odgrywającym kluczową rolę w wyborze zaproszenia na ślub będzie ecru oraz biały – są to standardy, które nie wychodzą z mody od niepamiętnych czasów.

Na pewno w tym sezonie duży wypływ będą odgrywały takie kolory, jak: koralowy, szafirowy, pomarańcze, czy róże. a także indywidualny dobór kolorów według gustów narzeczonych –  bowiem najważniejsze jest to, aby to nam odpowiadało to, co wybierzemy – obecny sezon i jego bogata struktura kolorystki na pewno pozwoli nam z łatwością wpisać się w panujące trendy.

————————-

Zobacz również

Zaproszenia ślubne – trendy na roku 2011 – wywiad

Co modnego w tym roku – zaproszenie ślubne

local_offerevent_note Luty 23, 2011

account_box admin