Co modnego w tym roku?

Wiele by mówić o trendach w sztuce zaproszeń ślubnych… mnóstwo firm wzoruje się na wzorach amerykańskich, jednak są i takie, które wypracowały swój styl w tworzeniu papeterii ślubnej – w Polsce możemy również spotkać pracownie artystyczne, które potrafiły wykreować własny styl al couture w dziedzinie zaproszeń.

Jednak do rzeczy, na co warto zwrócić uwagę wybierając wzór zaproszenia?

Dzisiaj skupmy się może na samych wzorach i kolorystyce, a o papierze dowiecie się Państwo w następnym poście. Co ciekawe moda na rok 2011 będzie zdominowana przez kolory bardzo wyraziste (np. pomarańcz perłowy). Modne będą w tym roku prążki oraz dodatki typu cyrkonia, bądź kryształ.

Co ciekawe w tym roku będziemy mieli wielki come back koloru białego z połączeniem stonowanych dodatków innych barw. Kolejną nowinką w 2011r. jest implikowanie ciekawych rozwiązań typ kieszonka (cześć zaproszenia jest kieszonką, bądź głęboką tasiemką do której wkłada się top)

Bardzo ważnym motywem zaproszeń będą kwiaty oraz… owady (np. ważka), czyli tzw. vintage. Kolejnym ważnym motywem będzie kompletna personalizacja zaproszeń i ich zindywidualizowana korelacja – to bardzo duże wyzwanie szczególnie dla pracowni artystycznych – z pierścionkiem przyszłej panny młodej, suknią, czy nawet miejsce odbycia się ślubu (np. zamkiem).

Więcej o trendach oraz kolejną dawkę zdjęć już wkrótce zobaczycie w tej zakładce.

————————————————

Przeczytaj także:
Zaproszenia ślubne trendy na rok 2011 – wywiad

local_offerevent_note Luty 19, 2011

account_box admin