Zaproszenia ślubne jako sztuka

Oprawa ślubu jest często niczym ubranie. Dobrana indywidualnie pasuje niczym skrojona specjalnie dla nas przez najlepszego krawca.

Znaleźliśmy specjalnie dla was zaproszenia ślubne haute couture – a więc wykonane wyłącznie na zamówienie, z dawką artyzmu i przede wszystkim niepowtarzalne.

Możecie zażyczyć sobie całkowicie indywidualny projekt w pracowniach papierniczych, ale nas urzekły szczególnie trzy pomysły, które pojawiły się w najnowszych kolekcjach projektantów. Pierwszy z nich to zaproszenia z ręcznie wykonanym tortem. Tort jest z papieru, ale wygląda tak apetycznie, że ma się ochotę go zjeść i apetyt na wesele naszym gościom rośnie… Dopracowanie każdego detalu zdecydowanie świadczy o tym, że są to zaproszenia ślubne w stylu haute couture. Zaglądając do środka przekonujemy się o tym po raz kolejny.

Kolejną niezwykle interesującą propozycją i moim faworytem jest wyszperany komplet zaproszeń – suknia i smoking. – Zaproszenia te były wykonane pod ślub, gdzie element sukni i smokingu był przewodnim. Goście dostali zamiennie – jedni zaproszenia w postaci sukni, inni smokingu, jako podziękowania na talerzykach leżały, także zamiennie, ciasteczka w kształcie sukni dla kobiet i smokingu dla mężczyzn. Także winietki dla kobiet były z motywem sukni, a dla mężczyzn z motywem smokingu. Całość o północy symbolicznie połączył tort – składający się z dwóch „sklejonych” połówek. Zarówno ślub, jak i wesele goście komentowali jako niezwykle, więc pomysł spotkał się ze sporym uznaniem. – opowiada Katarzyna Polak, projektantka i konsultantka ślubna.

W galerii firmy Pani Katarzyny odnajdujemy jeszcze jeden, ciekawy pomysł. Już nie tak mocno zdefiniowany, niezwykle elegancki. Jest to kolekcja XXL, w najmodniejszym w tym sezonie zestawieniu kolorystycznym. Jest to propozycja przyciągająca prostotą, ale i zaskakująca nietypowym formatem. Zdecydowanie dla osób, które o haute couture wiedzą wszystko i właśnie takie chcieliby zaproszenia ślubne.

– Wzory te są inspiracją do wykonania czegoś wyjątkowego na własny ślub. Są ciekawym pomysłem, ale jak to przy haute couture – kolorystykę, wnętrze, detal, projektujemy na konkretne zamówienie, dostosowując całość do wymogów klienta i charakteru jego Wielkiego Dnia. – deklaruje Katarzyna Polak, projektantka zaproszeń i dodatków ślubnych.

Ślub powinien mieć niecodzienną oprawę, zwłaszcza, że jest to jedyna taka chwila w życiu. Warto mieć pomysł na swój własny styl lub też zdać się na prawdziwych specjalistów.Dlatego właśnie wyszukaliśmy dla was to, co wyjątkowe.

zaproszenia na ślub(źródło: www.jakacards.pl)

zaproszenia na ślub

(źródło: www.jakacards.pl)

zaproszenia slubne

(źródło: www.jakacards.pl)

zaproszenia na slub

(źródło: www.jakacards.pl)

local_offerevent_note Kwiecień 10, 2012

account_box admin


local_offer