dekoracje ślubne

Wypożyczalnie dekoracji ślubnych – trend na 2017 rok

Trend, który w Stanach Zjednoczonych funkcjonuje już od ponad pięćdziesięciu lat, dzisiaj powoli staje się również popularny w Polsce.

Dlaczego w końcu w naszym kraju zaczęliśmy doceniać wypożyczalnie dekoracji ślubnych? Odpowiedź na to pytanie jest dosyć banalna. Pary ślubne w Polsce wreszcie zaczęły dbać o oprawę swojej uroczystości. Skończyły się czasy, kiedy na salach wywieszało się tiule i balony.

Kosz na ślub w formie klatki

Obecnie coraz częściej na same dekoracje ślubne pary są w stanie wydać nie 5-10 tysięcy, ale nawet 20 000 złotych. 

Na nasze dekoracje w kościele wydaliśmy 5 tysięcy. Były alejki, biały dywan, lampiony, świeże kwiaty oraz masę drobnych ozdób. Na sali dołożyliśmy kolejne 11 tysięcy. Podobnie jak w świątyni podstawą były kwiaty i świetne ozdoby: poczynając od candy baru, przez dekoracje stołów, a kończąc na serwetkach z naszym logo. Było pięknie i na szczęście udało nam się skorzystać z usług wypożyczalni, bo zapłacilibyśmy przynajmniej 3 razy więcej za całość

– opowiada Andżelika z Koła, która korzystała z usług jednej z wypożyczalni dekoracji ślubnych.

I właśnie o to chodzi w tej formie zarządzania ślubem czy weselem. Dzięki firmom, które posiadają bardzo duży asortyment dekoracyjny możemy spełniać swoje marzenia o idealnej uroczystości. Ślub w stylu rustykalnym już nie musi być dla nas niedoścignionym ideałem. Wystarczy, że sami będziemy mieli jego wizję – lub z pomocą konsultantki ślubnej – możemy skomponować własną formę ślubną.

Co można wypożyczyć?

De facto jest to pytanie banalne, bowiem dzisiaj można znaleźć w wypożyczalniach w sumie wszystko. Poczynając od stołów, serwetek, alejek ślubnych, klatek na prezenty, a kończąc na najdrobniejszych elementach takich jak dekoracje całych stołów weselnych, czy dekoracjach w plenerze. 

Oferta asortymentu wypożyczalnia wciąż się powiększa. Trendy na rynku szybko się zmieniają – chociaż nie zawsze szybko docierają do Polski – dlatego cześć firm próbuje nadążyć za zainteresowaniem klientów na poszczególny asortyment.

Ile to tak właściwie kosztuje?

Cóż wszystko zależy od tego co chcemy wypożyczyć? Podstawowe rzeczy które powinniśmy wypożyczyć zamkną nas w budżecie 2-5 tysięcy złotych. Warto np. zastanowić się nad alejkami ślubnymi z dywanem oraz lampionami. Na sali weselnej absolutnym must have są dekoracje stołu weselnego (bieżniki, serwetki, serwetniki, czy ozdoby na krzesła). Warto zadbać również o candy bar, który ostatnio jest bardzo modny, wazony ślubne, świeczniki. Niezbędna jest tablica gości ze sztalugą.

Candy Bar w wypożyczalni dekoracji
local_offerevent_note Marzec 14, 2017

account_box admin


local_offer