Wypożyczalnia krzeseł, czyli czy meble na wesele są cool?

Meble ślubne? Jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia, chyba, że jako prezent od dekadenckiej cioci. A dzisiaj już wszystko podczas organizacji ślubu czy eventu jest możliwe, nawet wypożyczenie krzeseł na wesele. Gdzie to się robi, ano w wypożyczalniach krzeseł lub firmach, które zajmują się wynajmem dekoracji ślubnych.

Chiavari forever

Wybór krzeseł na wesele jest de facto nieograniczony… możemy mieć krzesła proste – typowo eventowe -, które następnie przykryjemy eleganckim pokrowce w kolorystyce wesela lub gotowe produkty, które często nie potrzebują nawet – dzięki swojemy kształtowi – poduchy. Kluczem do sukcesu jest naturalnie odpowiednie dopasowanie wzoru mebli do uroczystości i jej oprawy. Jak każdy produkt weselno-ślubny – suknia ślubna, auto, czy tort – tak i krzesła rządzą się swoimi prawami trendów i upodobań. To co było modne 5 lat temu, nie musi być trendy dzisiaj. Jest jednak jeden wzór, który jest i pewnie będzie modny zawsze! Tak, to krzesła chiavari. Pewnie znacie je z amerykańskich filmów z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych i 10-tych obecnego wieku:D Jest to fenomen na skalę światową. Fenomen tych krzeseł i de facto moda na nie dotarł również do Polski. Zatem najpopularniejsze złote krzesła chiavari znajdziecie w niejednej wypożyczalni stołów i krzeseł w Polsce. Krzesła te występują jednak w różnej kolorystyce i formie. Bowiem znajdziecie zarówno chiavari w kolorze srebrny, białym, czarnym, czy transparentne. Krzesła weselne tego typy wykonane są zarówno z tworzywa, jak i drewna czy metalu. Tylko od nas zależy co wybierzemy i za jaką kwotę.

krzesła chiavari
Chiavari w różnych kolorach

 

Nowa miłości panien młodych dostępna w niewielu wypożyczalniach krzeseł

new chiavari
Krzesła chamelon

Czy oprócz chiavari coś jeszcze jest modne? Lub zapytajmy jeszcze prościciej jaki mamy de facto wybór krzeseł w Polsce. No jest u nas tak różowo jakby mogło się wydawać. Popularne są np. krzesła typu Ghost. Coraz bardziej trendy są również new chiavari, inaczej zwane Chameleon, który różnią się od swoich starszych sióstr, oryginalnym wykończeniem oparaci oraz ciekawymi poduchami. Ten rodzaj krzeseł spotkamy głównie w kolorze złotym lub brązowym. Krzesła Chamelon świetnie prezentują się zarówno z siedziskami w kolorze czarnym jak i białym. Co więcej są one równie uniwersalne co klasyczne chiavari. Zatem możemy je zastosować zarówno w eleganckich wnętrzach, jak i nowoczesnych przestrzeniach czy eventach.

Hitem na kilka najbliższych lat z pewnością będą – tak bardzo popularne w amerykańskich wypożyczalniach krzeseł – modele nazywane Cross, czyli nowe krzesła imitujące lub będące wykonane z drewna (patrz poniżej). Ten wzór idealnie pasuje do imprezy czy wesela w stylu boho, country, vintage, czy outdoor (czyli wesela w plenarze np. na łące czy na sali).

drewniane krzesła na wesele
Krzesła rustykalne

Surowe i jednocześnie eleganckie krzeształty tego drewnianego krzesła to gwarancja pięknie oprawionej imprezy. Jakie siedziska pasują do tego wzoru? Z pewnością krem lub biel będzie uniwesalnym kolorem. Jednak można równie dobrze zastosować tutaj brawy związane bezpośrednio z weselem np. delikatna mięta.

Ty jesteś swoją konsultantką!

Jednak ostateczne zdanie należy do Ciebie! Każda panna młoda powinna czuć się nade wszystko swobodnie i niezapomnianie na swoim weselu. Zatem wybór odpowiedniego modelu należy tylko i wyłącznie od Twojego gustu!

local_offerevent_note Marzec 23, 2018

account_box admin


local_offer