Trendy w zaproszeniach ślubnych 2013 i nie tylko

Niedawno zakończony sezon ślubny rozpoczyna przygotowania do kolejnego. Wszystkie pary, które planują swój wielki dzień na 2013 rok już teraz rozglądają się za nowościami, trendami i pomysłami, aby uczynić swoją uroczystość wyjątkową. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka stylowych porad prosto od światowych trendsetterów ślubnych.

  1. Kolor – w 2013 królować będą paterny – paski, kropki, wzory kolorowe i różnorodne. Tak ciekawe wzory można wpleść nie tylko w zaproszenia ślubne i papeterię ślubną, ale też w elementy stroju, dekoracji, ale też np. tortu.
  2. Suknia – od zawsze istnieją suknie ślubne sznurowane, ale w tym roku będzie to hit. Żegnajcie suwaki, guziczki, napki. W 2013 suknie sznurujemy jak prawdziwe damy dworu J
  3. Dekoracje – koniec z przepychem. Mniej znaczy lepiej. Mniej jest trendy. Minimalizm, ale i elegancja – oto najmodniejsze rozwiązanie sezonu.
  4. Goście – nie od dziś światem rządzi technologia, ale dopiero w tym roku zawita ona w tak wielkim stopniu w tak tradycyjną strefę naszego życia, jaką jest ślub. Wirtualni goście, ślubne strony internetowe, e-lista prezentów itd… Niech technologia pomoże nam w tym całym wirze!
  5. Styl – były lata 50-te, 60-te, 80-te, to teraz czas na 20-te! To zdecydowanie mój ulubiony trend sezonu. Lata 20-te to elegancja, styl, szyk, pełna dystynkcja na salonach. Dajmy się uwieść tym wszystkim perłom, diamentom, cekinom, ale i romantyzmowi.
  6. Kwiaty – mają być romantyczne, pastelowe, proste, eleganckie. Zwyczajnie – tradycyjne kwiaty piękne same w sobie.

Podsumowując, w roku 2013 na ślubnych uroczystościach zapanuje elegancja, szyk i romantyzm. Wszystko, co dziewczęce zacznie królować w parze z subtelnością i klasyką. Nie zabraknie oczywiście akcentu nowoczesności, ale w wydaniu bez fajerwerków J

Więcej trendów już wkrótce – nie przegapcie ich!

local_offerevent_note Grudzień 19, 2012

account_box admin


local_offer