oryginalne zaproszenia

Jakie zaproszenia na ślub w 2017 roku

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta, jednak z pewnością warto postawić na oryginalność w zaproszeniach ślubnych.

Zaproszenia w stylu glamour

Zaproszenia ślubne w nowoczesnym stylu to na pewno standard, który pojawia się co roku. Zmieniają się tylko ogólne trendy. Chociaż trzeba przyznać, w Polsce mody związane z biznesem ślubnym przychodzą bardzo powoli. Jeśli w Stanach Zjednoczonych każdy sezon zaczyna się wielką modyfikacją kolorystyki i wzorów, nierzadko powodując absolutną rewolucję w zaproszeniach ślubnych, to w Polsce zmiany w modach na poligrafię ślubną następują raz na 4-6 lat! Oczywiście nie jest to standard. Wiele par próbuje wzorować się na rynkach USA i Wielkiej Brytanii, szukając zaproszeń w pracowniach artystycznych. 

oryginalne zaproszenia
Zaproszenia ślubne w stylu Glamour

Na co warto zwrócić uwagę w nowoczesnych zaproszeniach ślubnych na 2017 rok? Super trendy jest obecnie brokatowy papier oraz jego karbonowe odpowiedniki. Ozdobniki w formie małych koralików, czy cyrkonii. Jeśli chodzi zaś o papeterię, to hitem glamour w tym roku są pudełeczka na upominek dla gości w kształcie diamentu! Pudełeczko diament z papieru brokatowego to już absolutny hit. 

Kolorystyka w tym sezonie jest przeróżna, jednak z pewnością przewagę zdobędzie granat, złoto, róż, czy też marokański turkus.

Zaproszenia ślubne w stylu eko

ekologiczne zaproszenia ślubne
Zaproszenia ślubne EKO

W zaproszeniach ślubnych w stylistyce eko nie zmienia się dużo, ale wprawne oko jednak kilka różnic dostrzeże. Nade wszystko mówmy o przeogromnym wyborze papierów typu ekologicznego. Niesamowite wrażenie na zaproszeniach robią również triki robione typografią. Odpowiedni dobór czcionki oraz dopasowanie odpowiedniej kolorystyki z pewnością zrobić wrażenie na nie jednej pannie młodej.

Ważne jest, aby nasze oryginalne zaproszenia ślubne zachowały swoją niepowtarzalność i odpowiednią do oprawy wesela stylistykę.

Dlatego dekoracje poligraficzne oraz zaproszenia w stylu eko z pewnością nie pasują do wesela, gdzie motywem przewodnim jest nowoczesne zimne wnętrze. 

Ciąg dalszy nastąpi. 

local_offerevent_note Marzec 22, 2017

account_box admin


local_offer