oryginalne zaproszenia

Jak jest cena ekskluzywność w zaproszeniach – przegląd trendów

Mamy dla Was kilka podpowiedzi, które pomogą zorientować się w niełatwej sztuce poligrafii ślubnej. Jak zamówić zaproszenia ślubne, aby wyglądały maksymalnie ekskluzywnie? Zaraz się dowiecie!

Wyjątkowy nadruk białym kolorem na kartkach ręcznie robionych

Tak, da się to zrobić! I to z jakim efektem. Biały druk na czarnym papierze lub eko to ostatni krzyk mody. Dzięki specyficznemu stylowi to absolutna gwarancja oryginalności i ekskluzywności w zaproszeniach. Same zobaczcie jak pięknie prezentuje się poniższy wzór. 

zaproszenia ślubne biały druk
Biały nadruk na zaproszeniach

Z białym drukiem na papierze ślubnym zawsze świetnie komponuje się nie tylko dobrze dobrana typografia, ale również zdobienia. Ostatnio wyjątkowo modne są te, które łączą elementy florystyczne z prostymi zdobnikami typu serca, strzały, amulety, czy korale.

Ekskluzywne zaproszenia ślubne i typografia to nieodłączne elementy…

… i kropka! Odpowiednio dobrane czcionki to gwarancja stworzenia dzieła, którym z pewnością są pięknie stworzone zaproszenia. Ekskluzywność wymaga smaku, a sam wybór czcionki do odpowiedniego stylu zaproszenia jest niesamowicie żmudną i czasochłonną kwestią.

Każdy model zaproszenia może nabrać wyjątkowej jakości, kiedy zostanie podkreślony odpowiednią czcionką.

ekologiczne zaproszenia ślubne
Zaproszenia ślubne EKO
ile kosztują ekskluzywne zaproszenia
Ekskluzywne zaproszenia ślubne kosztują około 10-12 zł

Pismo kaligraficzne, które tak jest lubiane przez fanów ekskluzywności, nie zawsze będzie odpowiednim wyborem. Lepiej niekiedy użyć typografii nieco mniej oficjalnej (patrz zaproszenia Eko powyżej), która dzięki odpowiednim dodatkom podkreśli luksusowy charakter zaproszeń na ślub.

Kwestia typografii w zaproszeniach z pewnością jest jedną z najistotniejszych podczas tworzenia ekskluzywnych kartek ręcznie robionych na ślub. Dlatego warto tą kwestię zawierzyć profesjonalnej pracowni, która zaprojektuje Ci Twój wzór.

Dotyk luksusu

Kolejnym aspektem, który musimy poruszyć jest papier. Zarówno ten, który wybierzemy do naszych ekskluzywnych zaproszeń ślubnych, jak i ten, który będzie zastosowany do stworzenia kopert. Aby osiągnąć efekt WOW powinniśmy nade wszystko zwrócić uwagę na:

  1. grubość papieru
  2. dokładny kolor papieru – czasem odpowiedni odcień danego koloru nadaje mu niepowtarzalny charakter
  3. strukturę papieru – powinna być dobrana do stylu zaproszenia
  4. odpowiedni dobór nośnika pod rodzaj zadruku

Podsumowując – wykorzystując niebanalną technikę druku, świetną typografię i materiały wysokiej jakości, stworzysz ekskluzywne zaproszenia ślubne, niezależnie od stylu Twojego ślubu i wesela, ich formy, czy też ceny.